پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
معرفی رئیس بخش تحقیقات گیاهپزشكی مركز
۱۰۷۹۹۰
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ 
۹:۳۲:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه معرفی رئیس بخش تحقیقات گیاهپزشکی در روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه با حضور ریاست مرکز، معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته ها، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و کلیه همکاران بخش گیاهپزشکی برگزار شد. 
آقای دکتر اقنوم با اشاره به اهمیت گیاهپزشکی در حوزه کشاورزی عنوان کردند محققان این حوزه همواره در زمینه پیشگیری و همچنین بعد از بروز مشکلات به بخش اجرایی کمک‌می کنند. ایشان با اشاره به قدمت بسیار زیاد موسسه گیاهپزشکی، نیروی علمی کارآمد و کارنامه موفق بخش،  آقای دکتر کمالی را مدیری موفق دانستند که در طول دوران خدمت از نظر علمی و تعامل با موسسه، همکاران و بخش اجرایی نمونه بوده اند.
ریاست مرکز، ملاک انتخاب روسای بخش های تحقیقاتی را نظرسنجی های اداره نظارت و ارزشیابی و همچنین نظرات همکاران بخش عنوان کردند و‌ گفتند به دلیل انتصاب دکتر کمالی به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی،  آقای دکتر صلاتی به عنوان رئیس جدید بخش گیاهپزشکی معرفی می شوند. 
دکتر اقنوم با تاکید بر لزوم تداوم فعالیت های قبلی، توصیه کردند با همدلی و همکاری با نهاد های اجرایی، بخش ها و  ایستگاه های تحقیقاتی می توان از همه ظرفیت علمی مرکز در جهت اجرای طرح های تحقیقاتی استفاده کرد.
در این جلسه صمیمی، اقای دکتر کمالی نیز از همدلی همه همکاران بخش در طول دوران تصدی، تشکر کردند و بخش گیاهپزشکی را تکمیل کننده زنجیره زراعت و باغبانی دانستند.ایشان بر لزوم بازدید مزارع و گزارش کنترل آفات، بیماریها و علفهای هرز به حوزه اجرا نیز تاکید کردند.
دکتر کشاورز، معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته ها هم با تبریک به دکتر صلاتی، ایشان را فردی توانمند از نظر علمی دانستند و جهت برگزاری جلسه ای ویژه با بخش جهت بررسی و ارزیابی طرح های تحقیقاتی اعلام آمادگی کردند.
در پایان دکتر صلاتی نیز ضمن تشکر از ریاست و معاونین مرکز، ابراز امیدواری کردند به کمک همکاران بتوانند جایگاه مرکز را ارتقا دهند.


نمایش تعداد بازدیدها : 102

بازگشت                    نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0