پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
عنوان : ارزیابی تفضیلی شركت های سهامی زارعی
کد خبر : ۱۰۷۸۳۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ 
ساعت : ۱۴:۵۸:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

   عملکرد طولانی مدت شرکت‌های  سهامی زراعی در منطقه محدود روستا، سبب ایجاد شرایط گسترده رشد و رفاه اقتصادی شده که علاوه بر اعضاء، به غیر اعضاء نیز سرایت کرده است.

محققین بخش تحقیقات اقتصادی، اجتماعی و ترویجی این مرکز، پژوهشی را به منظور ارزیابی شرکت سهامی زراعی شركت‌هاي سهامي زراعي نیل‌آباد، خضري، نیوان‎نار و اسلام آباد از ابعاد فنی و اقتصادی در بخش‌های زراعی، دامی و اقتصادی و با بررسی اسناد مربوطه و وضعیت فعلی شرکت‌ها از نظر امکانات، نوع فعالیت‌ها و الگوی کشت، با به‌کارگیری شاخص‌های اقتصادی و مدیریتی در سال 1394 انجام دادند. به علاوه، به خاطر حساسیت‌های مسائل اجتماعی که در این شرکت ها وجود داشت، مطالعه اجتماعی به‌طور جداگانه صورت پذیرفت.

این دستاورد پژوهشی، حاصل انجام طرح / پروژه تحقیقاتی تحت عنوان "ارزيابي تفضیلي شركت هاي سهامي زارعي مطالعه موردي: شركت هاي سهامي زراعي نیل آباد، خضري، نیوان‌نار و اسلام آباد"  با مسئولیت اجرایی آقای سید احمد محدث‌حسینی محقق بخش تحقیقات اقتصادی، اجتماعی و ترویجی می‌باشد. گزارش نهایی این طرح / پروژه تحقیقاتی با شماره فروست 54978 در مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در تاریخ 1397/11/17    به ثبت رسیده است.

   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص نتایج این طرح / پروژه می‌توانید از طریق رایانامهamohaddes@gmail.com  با مجری مسئول طرح / پروژه در ارتباط باشید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0