پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید اداره منابع انسانی و تحول اداری
۱۰۷۷۴۶
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 
۱۶:۸:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه تودیع  آقای مهندس ابراهیمی و معرفی  آقای مهندس شریفی به عنوان رئیس جدید اداره منابع انسانی و تحول اداری در روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه و در محل اتاق ریاست مرکز برگزار شد. در این جلسه که جناب آقای دکتر اقنوم، رییس محترم مرکز، دکتر کمالی، معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی، جمعی از مدیران ستادی و همکاران اداره منابع انسانی حضور داشتند از خدمات چندین ساله مهندس ابراهیمی تقدیر و تشکر شد. دکتر اقنوم با اشاره به زحمات آقای ابراهیمی در سالیان متفاوت و پس از ادغام مرکز ایشان فردی دلسوز و آگاه به قوانین و مقررات امور اداری دانستند و برای ایشان در مراحل مختلف زندگی آرزوی موفقیت کردند. رئیس مرکز، آقای مهندس شریفی را نیز فردی دارای سوابق ارزنده دانستند که علاوه بر اخلاق خوب، دارای روحیه تلاش و جدیت در کار هستند. ایشان با ذکر این نکته که امور اداری و نیروی انسانی یکی از مواردی است که در مرکز نیاز به تقویت و بازسازی دارد اظهار امیدواری کردند با انجام این کار بتوان امور مربوط به جذب و ارتقای همکاران  با سرعت بیشتری ادامه یابد.
در ادامه این جلسه، دکتر کمالی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی نیز ضمن تشکر از زحمات مهندس ابراهیمی، انتصاب این سمت را به مهندس شریفی تبریک گفتند. دکتر کمالی، امور اداری را یکی از مهمترین محورهای مدنظر در حوزه خود برشمردند و گفتند به روز بودن و دقت نظر در آیین نامه ها و بخشنامه ها در این اداره حائز اهمیت است که ارتباط مستمر با سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی باعث تسریع بخشیدن در کارها می گردد.
در پایان بعد از اهدای ابلاغ مهندس شریفی، ضمن تشکر از زحمات کارکنان اداره منابع انسانی توسط مهندس ابراهیمی، از مدیران قبلی و فعلی مرکز جهت همکار نیز قدردانی کردند. مهندس شریفی نیز با سپاس از حسن اعتماد ریاست مرکز، ابراز امیدواری کردند با همیاری همه همکاران بتوان گام مثبتی جهت پرسنل برداشت.


نمایش تعداد بازدیدها : 128

بازگشت                    نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0